Home

 

 

 INFORMACJE O
HONDA F560

Zestaw Honda F560 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną. Zaletą naszego zestawu jest łatwość jego obsługi i niezawodność jego konstrukcji. Do obsługi zestawu nie są potrzebne żadne specjalne uprawnienia dla operatora.

Nasz zestaw Honda F560 sprawdził się już na wielu boiskach Ośrodków Sportu i Rekreacji, klubach sportowych i gminach opiekujących się boiskami Orlik 2012. Dzięki pielęgnacji boiska zestawem Honda F560 sprawiacie, że staje się ono bezpieczne i wydłużacie okres jego eksploatacji. Więcej...

Zestaw Honda F560

Zestaw Honda F560

Zestaw Honda F560 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną. Zaletą naszego zestawu jest łatwość jego obsługi i niezawodność jego konstrukcji.

Jak zadbać o boisko

Bezpieczne uprawianie sportu i rekreacji na boisku czy stadionie zależy nie tylko od jakości, ale przede wszystkim od stanu technicznego nawierzchni. Kluczowym czynnikiem utrzymania wysokiej jakości nawierzchni jest profesjonalna i systematyczna konserwacja.

Zaufali nam

Zaufali nam

Nasz zestaw Honda F560 od kilku lat jest stosowany na wielu boiskach Ośrodków Sportu i Rekreacji, Orlikach 2012 i w klubach sportowych na terenie całego kraju. Przedstawiamy opinie na temat pracy z naszym sprzętem.

Zamiatarka rotacyjnaZamiatarka FBZ 120  to bardzo ważny element zestawu. Zamiatarką usuwamy wszystkie zanieczyszczenia stałe jakie mogą znaleźć się na płycie boiska (kamienie, szkła, papiery, kubki, butelki), zamiatarką zbieramy również liście, które zostały naniesione przez wiatr. Usuwanie liści z boiska to bardzo ważny element obsługi.
Zalegające liście mogą zostać wdeptane i wmieszane w granulat wypełniający co w dalszym efekcie doprowadzi do zablokowania przepustowości wody przez nawierzchnie boiska. Brak odpowiedniego odpływu wody sprzyja tworzeniu się powłoki organicznej. W zależności od stopnia zabrudzenia możemy stosować dwie prędkości obrotowe szczotki, a także ustawić kąt zmiatania. Zamiatarki FBZ120 możemy opcjonalnie wyposażyć w pojemnik (kolektor) zbierający nieczystości. Zamiatarkę możemy wykorzystywać  również do czyszczenia bieżni i boisk poliuretanowych, chodników, parkingów.

Zimową porą zamiatarką możemy usuwać śnieg lub błoto pośniegowe.Jak dbać o Orlika

Współpraca

 

Wyróżnienia

S5 Box