Home

 

 

 INFORMACJE O
HONDA F560

Zestaw Honda F560 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną. Zaletą naszego zestawu jest łatwość jego obsługi i niezawodność jego konstrukcji. Do obsługi zestawu nie są potrzebne żadne specjalne uprawnienia dla operatora.

Nasz zestaw Honda F560 sprawdził się już na wielu boiskach Ośrodków Sportu i Rekreacji, klubach sportowych i gminach opiekujących się boiskami Orlik 2012. Dzięki pielęgnacji boiska zestawem Honda F560 sprawiacie, że staje się ono bezpieczne i wydłużacie okres jego eksploatacji. Więcej...

Zestaw Honda F560

Zestaw Honda F560

Zestaw Honda F560 to profesjonalny zespół urządzeń, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnia syntetyczną. Zaletą naszego zestawu jest łatwość jego obsługi i niezawodność jego konstrukcji.

Jak zadbać o boisko

Bezpieczne uprawianie sportu i rekreacji na boisku czy stadionie zależy nie tylko od jakości, ale przede wszystkim od stanu technicznego nawierzchni. Kluczowym czynnikiem utrzymania wysokiej jakości nawierzchni jest profesjonalna i systematyczna konserwacja.

Zaufali nam

Zaufali nam

Nasz zestaw Honda F560 od kilku lat jest stosowany na wielu boiskach Ośrodków Sportu i Rekreacji, Orlikach 2012 i w klubach sportowych na terenie całego kraju. Przedstawiamy opinie na temat pracy z naszym sprzętem.

Szczotka wczesująca FBS 170 to podstawowe narzędzie do pielęgnacji bieżącej. Zabieg szczotkowania ma na celu szybkie, równomierne wczesanie i rozprowadzenie granulatu po płycie boiska. Dodatkowo szczotką zbieramy zanieczyszczenia, które wydobyliśmy podczas pracy broną. Szczotkowanie stosujemy zawsze po pracach maszynami rozluźniającymi wypełnienie FBR 80, FBB 120, FBZ 120.
Zabieg szczotkowania powtarzamy przynajmniej raz w tygodniu. Po użyciu szczotki murawa boiska posiada wyrównany jednolity kolor.

FBS170 to zintegrowane szczotki z wózkiem kołowym pozwalające na szybkie wykonanie czynności pielęgnacyjnych z prędkością roboczą około 7 km/h. Szczotka wczesująca to włóka z zespołem 4 szczotek samopoziomujących o wysokości włosia 125 mm i szerokości 900 mm każda. Szerokość robocza maszyny 1700 mm. Mechanizm podnoszenia zespołu roboczego ułatwia transport oraz jest przydatny podczas zimowego zgarniania błota pośniegowego. Szerokie pneumatyczne koła o wymiarach 145x70 zapobiegają niszczeniu nawierzchni boiska. Szczotkę można także wykorzystać podczas budowy boisk do równomiernego rozłożenia warstw granulatu. Za jej pomocą szybko wczeszemy granulat zalegający na powierzchni boiska.

Jak dbać o Orlika

Współpraca

 

Wyróżnienia

S5 Box